Miragro.com ru

Відео кролів

Відео кролів

Кролі відео. У статті "Кролі відео" ми вам не тільки розповімо про те як розводити кроликів, але й покажемо на відео. На відео "Розведення кроликів" ви побачите живі приклади успішного кролівництва як в промислових умовах на кролікофермах, так і розведення кроликів в домашніх умовах. Багато хто вважає, що розведення кроликів - це щось екзотичне і малоприбуткова справа. Стаття "Кролі відео" змінить ваше ставлення до кролівництва, оскільки жоден інший вид тварин не може зрівнятися з кроликами за швидкістю росту і розмноження. Так само, обов'язково прочитайте породи кролів. При народженні кролики важать 50-100 грам, але вже через місяць їх вага зростає в 10-12 разів. Статева зрілість кролиць настає в 3.5-4 місяці, за кожен окрол вона може принести до 14 кроленят. Нарешті, на рік можна отримати 6-8 окролов від кожної кролиці, що дає вам близько сотні кроленят. Використовують  маток кроликів в середньому 3-4 роки. Бажаємо Вам приємного перегляду відео.

Розведення кролів відео

Кролеферма Анни Короткової. Анна поділиться з нами яку породу кроликів краще вибрати для початківців кролівників, яких кроликів краще розводити на м'ясо, а яких на шкурки, поділитися особистим досвідом утримання і розведення кроликів в клітинах, розкриє деякі Сікрети годування кроликів, і розповість про основні причини захворювань кроликів. Анна запевняє що розведення кроликів прибутковий бізнес. Про все це дивіться в наступному відео:
 

Відео розведення кролів на фермах:

На наступному відео з розведення кроликів репортер медіа групи обьектів бере репортаж у Романа Бондаря, директора кролеферми. Те, що сьогодні переросло в бізнес, для Романа Бондаря починалося як звичайне хобі. Він точно може відповісти, що потрібно кроликам і що кролики - це не тільки цінне хутро. Дванадцять років тому Роман разом з двома такими ж любителями тварин вирішили створити кролеферму. Викупили напівзруйновану птахофабрику і приступили до справи. Приємного перегляду:

На показаної вище кролефермі розводять дві породи кроликів - каліфорнійські і новозеландські, хоч ці породи в м'ясній галузі кролівництва і не вважаються перспективними. Роман Бондар практично розкриває формулу успішного кролівництва: "Потрібно створити добрі умови утримання кролів - тобто безперервна подача води, безперервна подача комбікорми і чисті приміщення, чисті клітини. Розводити кролів, ділиться Роман, - справа витратна. Але разом з тим і прибуткова. В Україні ринок порожній, він не зайнятий кроликом зараз навіть на п'ять відсотків. Я думаю що і в Росії ситуація з ринком кролятіни істотно не відрізняється.

Відео розведення кроликів-акселератів

Наступне розведення кроликів відео росповість вам про нові методи розведення кроликів, винайдений в Петербурзі - метод вирощування кролів-акселератів. Вже в 4-е місяці кролики досягають розмірів однорічної особини. Автор методу Ігор Михайлов міг цілодобово спостерігати за тваринами, для того, щоб в результаті відповісти на питання, чого хочуть кролики. Зараз ми Вам покажемо кролеферми Михайлова, які успішно застосовуються на фермі Михайла Куряхова в Єкатеринбурзі:

 

Винахідник Михайлов порахував, що в добу кролик підходить до годівниці 80 разів. У наслідку цього їжа повинна бути в безперервному доступі. Виконавши підрахунки і креслення, Михайлов сконструював ідеальну модель будинку для кролика.
 
Потрібно знати: Посилене харчування при розведенні кроликів викликає їх більш раннє статеве дозрівання. Коли самка увійде в охоту, її підпускають до самця (а не навпаки). Спарювання, як правило, відбувається через 5-10 хвилин, після чого самку забирають і повторюють злучку через 5-6 днів. При цьому, якщо самка відбиває самця, можна бути впевненим, що запліднення відбулося. Після цього самку тримають окремо до окролу, забезпечуючи сухість і чистоту в клітині. Спокій сприяє появі великої кількості здорового потомства, так само, як і чиста їжа. Для кроликів не годяться зіпсовані харчові відходи. Тривалість вагітності (самки) кроликів місяць, після чого з'являється від 5 до 15 кроленят. Для них самка видирає з себе пух і вистилає їм гніздо. Кількість пуху повинно бути достатня для тепла, але не надмірне, інакше кроленята розповзуться. Через чотири-п'ять тижнів кроленят відкидають по 3-4 в клітку. 
 

Відео клітини для кроликів

 
Це відео познайомить Вас з одним фермером кролівником. Микола Золотухін розповість вам як зробити клітку так, що б до мінімуму знизити затрати праці на утримання кролів. На своїх розробках Микола не намагається заробити. Йому б хотілося, щоб фермери менше втомлювалися на своїх особистих підсобних господарствах. Адже Золотухін не з чуток знає, що таке фермерське господарство. Тел Миколи Золотухіна 89266155993.

Відео розведення кроликів в домашніх умовах

Далі пропонуємо вашій увазі розведення кроликів відео, репортаж про розведення кроликів Події Тула.
 
Для розведення кроликів в особистих господарствах необхідно набувати здорових тварин, що мають характерні для породи ознаки (довжина тулуба, вага, забарвлення волосяного покриву).
 
Це корисно знати про кроликів: Головна складність розведення кроликів полягає в тому, що вони повинні знаходитися в приміщенні, а не у дворі, як це часто роблять у наших селах. Клітини повинні бути освітленими, вільними і зручними не лише для кроликів, а й для вас. З них слід вчасно прибирати відходи життєдіяльності - кролики легко захворюють. Нарешті, їх слід захищати від негоди і хижаків.
Краще всього, якщо вони будуть переносними, тоді їх можна буде ставити біля стіни влітку і всередині приміщення взимку. До того ж у разі негоди їх можна буде просто перенести під навіс.
 
Статеве дозрівання у кроликів настає вже з тримісячного віку. Тому через два місяці після народження молодняк слід розділити за статтю: самців необхідно відокремити від самок. Для визначення статі на черевці близько статевих органів відтягують шкіру - у самочок видно трикутник з поздовжнім розрізом, у самців-трубочка з круглим отвором. Вважається, що тварини досягли случного віку, якщо вони добре розвинені і мають 75% живої маси, характерної для самок або самців даної породи.
 
 
Наступне відео ще один приклад розведення кроликів в домашніх умови. «Кролики-це не тільки цінне хутро, дієтичне м'ясо, а й спосіб заробити на життя. Так вважають ті, хто відкрив власну справу і вирішив впритул зайнятися розведенням домашніх тварин. З одним із таких героїв познайомилися Юлія Івко і Роман Аладьин. Володимир прасол навіть оформив індивідуальне підприємництво.

Сподіваюся, ця невелика підбірка відео "Розведення кролів відео" була корисна для Вас. Не забувайте залишати коментарі до статті.

Нравится  
 

Подобається матеріал? Поділіться ним з колегами в соціальних мережах!

Тема неосяжна, читайте ще:

Вирощування кролів Вирощування кролів. Вирощування кролів — чи не самий поширений вид діяльності в сільському господарстві не лише в нашій державі але і у...
Клітки для кролів Клітки для кролів. Краще і на багато зручніше розводити кролів в клітках. Клітки для кролів дають всі можливості для організації харчування і...
Розведення кролів Розведення кролів. Розведення кролів. Кроликів розводять заради м'яса, шкурок, пуху. М'ясо кролика за смаком близько до курячого, а за...
Годування кроликів. Корма для кролів Годування кроликів. Корма для кролів. Годування кроликів.Корма. Кролики харчуються в основному рослинною їжею з середини весни до пізньої осені їх необхідно годувати...
Годування молодняка кролів Годування молодняка кролів. Годування молодняка кролів. Перші 18-20 днів кроленята харчуються тільки молоком матері, а з 20-денного віку починають поїдати...

Додати коментар