Miragro.com ru

Розведення Утримання кролів

Кролі фото

Кролі фото

Кролі фото це статя в я якій ми пропонуємо вам подивитись фото чудувих пухнастих кролів, в цій статі ви побачите самі цікаві фото кролів, також ви зможете прочитати невеликий опис к фото, ми покажимо вам тількі найкращі фото кролів на яких ізображені кролі від самих малих порід які важать меньше 1 кг до самих виликихкролів гигантів вага яких більше 10 кг, також ми подивимось інші цікаві фото кролів.

Виставка кролів Відео

Виставка кролів Відео

Виставка кролів відео з Харкова  На цьому виставка кролів відео ми можемо подивитися відео з виставки кроликів яка відбувалася у Харкові 22 квітня 2012 року. Фінальна частина виставки, в яку потрапили Бургундський, НЗК, Фр.Барани, Віденські Блакитні, срібний, БСС породи кролів.

Відео кролів

Відео кролів

Кролі відео. У статті "Кролі відео" ми вам не тільки розповімо про те як розводити кроликів, але й покажемо на відео. На відео "Розведення кроликів" ви побачите живі приклади успішного кролівництва як в промислових умовах на кролікофермах, так і розведення кроликів в домашніх умовах. Багато хто вважає, що розведення кроликів - це щось екзотичне і малоприбуткова справа. Стаття "Кролі відео" змінить ваше ставлення до кролівництва, оскільки жоден інший вид тварин не може зрівнятися з кроликами за швидкістю росту і розмноження.

Поїлки для кролів

Поїлки для кролів

Дуже часто кролівники як поїлки для кроликів використовують бляшаніки з-під консервів, різні миски - керамічні, залізні, і так далі. Взимку, якщо кролики містяться на вулиці, в них накладають сніг замість води. Якщо в крільчатнику тепло, то вода в таких поїлках швидко забруднюється. До того ж кролики часто перекидають такі поїлки і сидять без води.

Шкури кроля

Шкури кроля

Для отримання від кроликів гарного хутра рекомендується використовувати відповідні породи - чорнобурої, шиншила, білий велетень і ін Сірий велетень, та й інші породи теж згодяться, якщо зустрінуться особини з дуже густим хутром.

Забій на шкурки проводиться після закінчення линьки тварин, в період часу з листопада по березень. Якщо линька не закінчена, при продуванні волосяного покриву проглядається підшерсток і волосся легко висмикується.

Кормушки для кролів

Кормушки для кролів

Кормушки для кролів- Є багато думок з приводу годування кроликів комбікормами. Одні вважають, що кроликам необхідно дозоване харчування, інші - що в годівниці завжди повинен бути корм. Я дотримуюся останнього думки.

Утримання кроликів

Утримання  кроликів

Утримання  кроликів. В даний час майже повсюдно кроликів містять в клітках. Дорослих кроликів містять в індивідуальних клітках, а молодняк-в групових. Клітки можна розміщувати на відкритих майданчиках або в сараях. У літній час клітини з сараїв слід переносити на відкриті майданчики.

Якщо окроли проходять в холодну пору, в клітини вставляють ящички з лазом (маточники). Там матка влаштовує гніздо.

Кастрація кроликів. Збір пуху

Кастрація кроликів.Збір пуху

Кастрація кроликівКращим способом кастрації кроликів є відкритий спосіб. Полягає він в наступному. Кролика кладуть на коліна, міцно тримаючи задні ноги, масажують насіннеканал у напрямку до заднього проходу, відтягують його в мошонку і затискають у підстави пальцями лівої руки. Мошонку змащують йодом і потім продезинфікованим гострим ножем або лезом безпечної бритви роблять розріз довжиною 1 -1,5 сантиметра. Сім'яник при цьому частково виходить назовні. Його витягають, насіннєвий канатик кілька разів перекручують ним, міцно затиснувши в основі, і швидко обривають.

Годування молодняка кролів

Годування молодняка кролів

Годування молодняка кролів. Перші 18-20 днів кроленята харчуються тільки молоком матері, а з 20-денного віку починають поїдати корми, які отримує кролиця. У 30-45-денному віці кроленят віднімають від маток. Їм згодовують корми, якими вони харчувалися до відбирання. Концентровані корми (ячмінь, овес, кукурудза та ін) обов'язково дроблять або плющать, так як кроленята ще погано пережовують цілі зерна. Охоче ​​поїдають кроленята різноманітні мішанки, картопляне пюре, посипане висівками.

Годування кроликів. Корма для кролів

Годування кроликів. Корма для кролів

Годування кроликів.Корма. Кролики харчуються в основному рослинною їжею з середини весни до пізньої осені їх необхідно годувати різноманітними зеленими кормами. З злакових рослин кролики охоче поїдають жито, качани кукурудзи, суданку, тимофіївку, їжаку, багаття, райграс, мятлики, лисохвіст; з бобових - конюшину, люцерну, вику, горох, сераделлу, буркун, еспарцет, а також суміші трав (горох, вику з вівсом) і багато тих які не поїдається іншими видами сільськогосподарських тварин бур'яни.

Сторінки

Підписатися на RSS - Розведення Утримання кролів