Miragro.com ru

Кролі

Кролі фото

Кролі фото

Кролі фото це статя в я якій ми пропонуємо вам подивитись фото чудувих пухнастих кролів, в цій статі ви побачите самі цікаві фото кролів, також ви зможете прочитати невеликий опис к фото, ми покажимо вам тількі найкращі фото кролів на яких ізображені кролі від самих малих порід які важать меньше 1 кг до самих виликихкролів гигантів вага яких більше 10 кг, також ми подивимось інші цікаві фото кролів.

Виставка кролів Відео

Виставка кролів Відео

Виставка кролів відео з Харкова  На цьому виставка кролів відео ми можемо подивитися відео з виставки кроликів яка відбувалася у Харкові 22 квітня 2012 року. Фінальна частина виставки, в яку потрапили Бургундський, НЗК, Фр.Барани, Віденські Блакитні, срібний, БСС породи кролів.

Відео кролів

Відео кролів

Кролі відео. У статті "Кролі відео" ми вам не тільки розповімо про те як розводити кроликів, але й покажемо на відео. На відео "Розведення кроликів" ви побачите живі приклади успішного кролівництва як в промислових умовах на кролікофермах, так і розведення кроликів в домашніх умовах. Багато хто вважає, що розведення кроликів - це щось екзотичне і малоприбуткова справа. Стаття "Кролі відео" змінить ваше ставлення до кролівництва, оскільки жоден інший вид тварин не може зрівнятися з кроликами за швидкістю росту і розмноження.

Поїлки для кролів

Поїлки для кролів

Дуже часто кролівники як поїлки для кроликів використовують бляшаніки з-під консервів, різні миски - керамічні, залізні, і так далі. Взимку, якщо кролики містяться на вулиці, в них накладають сніг замість води. Якщо в крільчатнику тепло, то вода в таких поїлках швидко забруднюється. До того ж кролики часто перекидають такі поїлки і сидять без води.

Шкури кроля

Шкури кроля

Для отримання від кроликів гарного хутра рекомендується використовувати відповідні породи - чорнобурої, шиншила, білий велетень і ін Сірий велетень, та й інші породи теж згодяться, якщо зустрінуться особини з дуже густим хутром.

Забій на шкурки проводиться після закінчення линьки тварин, в період часу з листопада по березень. Якщо линька не закінчена, при продуванні волосяного покриву проглядається підшерсток і волосся легко висмикується.

Кокцидіоз кролів

Кокцидіоз кролів

Кокцидіоз кролів- Останнім часом кролики стали об'єктом посиленої уваги більшості людей, і це неспроста, адже багато хто бачить в них основу для свого міцного присадибного господарства. Однак і кокцидіоз кроликів є і найпоширенішою хворобою в кролівництві. Виявляється, що і простота утримання кролів і саме розведення здаються легкою справою тільки на перший погляд.

Міксоматоз кролів

міксоматоз кролів

Міксоматоз у кролів - висококонтагіозна вірусна хвороба кролів, що виявляється запаленням слизових оболонок і утворенням вузликів і драглистих набряків в області голови, тулуба, ануса і статевих органів.

Прививки кролів. Вакцинація кролів

Прививки кролів. Вакцинація кролів

Вакцинація кролів- Хвороби кроликів можуть мати різні шляхи зараження, клінічні ознаки, ступінь небезпеки для здоров'я, але ж попередити хворобу набагато простіше, ніж її лікувати.

Кормушки для кролів

Кормушки для кролів

Кормушки для кролів- Є багато думок з приводу годування кроликів комбікормами. Одні вважають, що кроликам необхідно дозоване харчування, інші - що в годівниці завжди повинен бути корм. Я дотримуюся останнього думки.

Хвороби кроликів

Хвороби кроликів

Хвороби кроликів. Кролівництво є важливим джерелом збільшення виробництва м'яса. Успішний розвиток кролівництва в значній мірі залежить від правильної організації ветеринарно-профілактичних заходів. Розведення кролів в промислових масштабах або в приватному кролівництво стикається не лише з приємними моментами, але і з проблемами. Оскільки кролик є твариною, то і в нього, як і у всіх живих організмів трапляються хвороби.

Сторінки

Підписатися на RSS - Кролі