Miragro.com ru

Сорти суниці

Сорти суниці

Сорти суниці_Вітаємо вас наші любічитачі в цій статі пропонуємо вам розглянути Сорти мелкоплодної ремонтантної суниці, це сорти суниці наближені лісової суниці а якщо вас цікавлять сорти суниці садової або як кажуть в народі ( полуниці ) то радимо вам прочтитати та подивитись фото цих сортів в нашій статі ( Полуниця сорти ) а тепер давайте вернемось до наших сортів суниці і розпочнем ми з чудового сорту суниці Олександрія.

Сорт суниці Олександрія-ремонтантний безвусий сорт, утворює великі й соковиті плоди. Ягоди досягають 5-8 м. Колір ягід - темно червоний. Формує великий кущ. Збір врожаю - з весни до заморозків. Може вирощуватися в контейнерах. Урожайність висока. Плодоносить близько 3 років.

 

Сорт суниці  Алі Баба-ремонтантний безвусий сорт. Кущ напіврозкидистий, висотою 15 см. Ягоди конічні, інтенсивно-червоні, масою 3-5 г. М'якуш молочно-білий, кисло-солодкий, смачний і ароматний.Цветіння починається в 20-х числах травня і триває безперервно до заморозків, дозрівання ягід - з середини червня і протягом усього сезону.
 
Сорт суниці  Білосніжка - ранньостиглий сорт безвусий ремонтантної суниці. Кущ невеликий густо облистяний, напіврозкидистий з великою кількістю квітконосів. Ягоди білі, усечено-конічні. М'якоть біла, ніжна, кислувато-солодка, ароматна, з чудовим смаком. За змістом біологічно активних речовин і комплексу вітамінів, близький до лісової суниці, з яскраво вираженим запахом і смаком ананаса. Цвітіння починається в третій декаді травня і триває безперервно до заморозків, дозрівання ягід з середини червня протягом усього сезону.
 
Сорт суниці  Біла місячна-сорт ремонтантної суниці з дрібними жовтувато-білими ягодами. Плодоносить з червня до кінця жовтня, тобто до осінніх морозів.
 
Сорт суниці  Вайсе Золемахер - сорт виведений в Німеччині. Початок цвітіння і плодоношення ранній, дозрівання ягід розпочинається з третьої декади травня - середини червня і триває до заморозків. Ягоди дрібні, усічено-конічні з невеликою шийкою, злегка ребристі, білі, блискучі. М'якоть біла, пухка, ніжна, кислувато-солодка, ароматна. Розмножується насінням. декоративно використовується в бордюрних посадках. Вирощувати рослини доцільно два роки, далі вони втрачають врожайність і зимостійкість.
 
Сорт суниці  Пори року - високоврожайний сорт ремонтантної суниці. Кущ напіврозкидистий з великою кількістю квітконосів, швидко утворює вуса з хорошими розетками. Ягоди насичено-червоні, конічні, з дуже солодкою, ароматною і ніжною м'якоттю. Маса 4-7 г. Цінність сорту: відмінні смакові якості, декоративність, можливість використання як ампельної культури в дизайнерських композиціях.
 
Сорт суниці  Жовтий крем - це ранньостиглий ремонтантний сорт. Рослина полушаровидної форми. Плоди великі, гарні.
 
Сорт суниці  Жовте Чудо-ремонтантний сорт жовтої безвусої суниці. Ягоди середнього розміру - близько 3г, подовжено-конічної форми, світло жовті, солодкі, соковиті, приємного смаку і аромату лісової суниці, м'якоть біла, не дуже щільна. Високоврожайний, зимостійкий,. Кущ невеликий, компактний. Плодоносить з червня і до самих заморозків.
 
Сорт суниці Барон Солемахер-сорт виведений в Німеччині. Цвіте у третій декаді травня, початок дозрівання ягід-середина червня. Цвітіння і плодоношення тривають безперервно до заморозків. Кращий з дрібноплідних ремонтантних сортів, найбільш великоплідний з них. Має плоди кремового забарвлення Ягоди придатні для споживання в свіжому вигляді, для переробки і заморожування.
 
Сорт суниці  Роте Золемахер-сорт виведений в Німеччині. Цвітіння і плодоношення починаються рано і тривають до заморозків. Початок цвітіння - третя декада травня, початок плодоношення-середина червня. Ягоди дрібні, усічено-конічні, з маленькою шийкою, темно-червоні, блискучі, злегка ребристі. М'якоть білувата, ніжна, соковита, пухка, з ароматом лісової суниці. Вусиків не утворює, розмножується насінням. Рослина декоративна, може використовуватися для бордюрних і групових посадок.
 
Сорт суниці  Рюген-сорт виведений в Німеччині. Цвітіння і плодоношення раннє, триваюче без перерви до заморозків. Ягоди дрібні, конічні, часто ребристі, червоні до темно-червоних, блискучі. М'якоть щільна, сухувата, жовтувато-біла, у поверхні рожева, кисло-солодка, дуже ароматна. Завдяки високим смаковим якостям і аромату ягід неперевершений десертний сорт.
 
Сорт суниці  Лісова казка - сорт безвусий ремонтантної суниці, рано цвіте і плодоносить. Кущ середніх розмірів, досить компактний, з великою кількістю квітконосів. Ягоди темно-червоні, конічні. М'якоть ніжна, соковита, кисло-солодка, дуже смачна. Середня маса ягід 5 г.
Нравится  
 

Подобається матеріал? Поділіться ним з колегами в соціальних мережах!

Тема неосяжна, читайте ще:

Суниці лісові Суниці лісові. Плодами природи людина користувався завжди - з тих самих пір, як з'явився на Землі. Лісова суниця - це одна з тих ягід, якими...
Садова суниця Садова суниця. Суницю садову не дарма називають королевою ягід. Тому, що крім привабливого зовнішнього вигляду, ніжного смаку і вишуканого...
Вирощування суниці Вирощування суниці. Вирощування суниці_ Серед лісових ягід почесне місце займає суниця (Fragaria vesca). Латинська назва роду походить від слова...
вирощування полуниці Вирощування полуниці. Вирощування полуниці у відкритому грунті Технологія вирощування полуниці має свої особливості. Полуниця відмінно росте на...
Полуниця сорти Полуниця сорти. Сорта полуниці_ Завдяки своїй високій пластичності полуниця вирощується майже в усьому світі. Як уже говорилося, найпоширенішою...

Додати коментар